Cenník Herbalife

V Herbalife si veľmi vážime priateľské vzťahy, ktoré nadväzujú naši nezávislí distribútori so svojimi zákazníkmi. Preto vždy zákazníkom odporúčame využívať znalosti, skúsenosti, podporu a povzbudenie, ktoré môžu získať od svojho distribútora. Tento priateľský vzťah je dôvodom, prečo nezverejňujeme cenníky produktov online. Váš distribútor vám vybrané produkty ponúkne za konkurencie schopné ceny.

Prečo potrebujem distribútora?

Výrobky Herbalife nie sú predávané v bežných obchodoch z dôvodu, aby každý zákazník mohol využívať výhody osobného vzťahu a vzájomnej súčinnosti s nezávislým distribútorom. Keď sa stanete zákazníkom, budú vám odporučené výrobky najvhodnejšie pre vaše osobné potreby a požiadavky.

Každý človek je iný a my vieme, že výrobky Herbalife môžete maximálne využiť, ak získate program šitý na mieru vašich potrieb. Ak sa porozprávate o svojich potrebách s odborníkom, sme presvedčení, že môžete urobiť najlepšie rozhodnutie týkajúce sa vašej optimálnej kondície a cieľov v oblasti wellness.

Ako nájdem svojho distribútora?

Ak chcete získať kontakt s nezávislým distribútorom Herbalife, prosím, vyplňte uvedený formulár. Čoskoro vás bude kontaktovať distribútor, ktorého cieľom bude porozumieť vašim potrebám a požiadavkám.


V Herbalife si veľmi vážime priateľské vzťahy, ktoré vytvárajú naši nezávislí distribútori so svojimi zákazníkmi


sk-SK | 18. 7. 2019 0:14:35 | NAMP2HLASPX04