Herbalife24 - vysoko kvalitná športová výživa

KVALITNÁ VÝŽIVA CELÝCH 24 HODÍN

Uvoľnite svoj potenciál s nekompromisnou športovou výživou. Či už ste nenáročný bežec, outdoorový nadšenec alebo elitný športovec, športový rad Herbalife24® posunie váš výkon na vyššiu úroveň. Rad Herbalife24® ponúka produkty navrhnuté tak, aby vyhovovali vašim individuálnym športovým, tréningovým a regeneračným potrebám, od vysokokvalitných proteínových nápojov a nápojov s elektrolytmi až po nočné doplnky stravy. Dosiahnite najlepší výkon s prvým radom 24-hodinovej športovej výživy na trhu.

Herbalife24 CR7 Drive - zvýšte svoj výkon

ZLEPŠITE SVOJ VÝKON S CR7 DRIVE

V spolupráci s elitným futbalistom Cristianom Ronaldom sme vyvinuli tréningový nápoj, ktorý vám pomôže udržať vytrvalostný výkon* v posilňovni, na ihrisku alebo pri vonkajších aktivitách. Sacharidovo-elektrolytový nápoj CR7 Drive s osviežujúcou príchuťou bobúľ acai bol vyvinutý odborníkmi tak, aby poskytoval podporu pri náročnom tréningu a zlepšoval hydratáciu*. CR7 Drive je moderný nápoj pre športovcov s jemnou príchuťou, ktorý vám určite dodá ten správny drajv.

Herbalife24 Hydrate - využite svoj tréning na maximum

HERBALIFE24® HYDRATE - NÁPOJ S ELEKTROLYTMI BEZ KALÓRIÍ

Hydratácia počas tréningu je kľúčovým prvkom na dosiahnutie optimálneho výkonu**. Na základe dôkladného výskumu a vedecky podložených receptúr sme vyvinuli nápoj s elektrolytmi bez kalórií. Herbalife24® Hydrate je plný vitamínu C, ktorý pomáha znižovať únavu a vyčerpanie. Vďaka tomu, že porcie sa dodávajú v jednotlivých vreckách, ktoré sa jednoducho rozmiešajú, môžete si Herbalife24® Hydrate vziať so sebou, nech už ste kdekoľvek. Využite svoj tréning naplno s naším lahodným elektrolytickým nápojom.

Herbalife24 Prolong - optimalizujte svoj výkon

HERBALIFE24® PROLONG - SACHARIDOVO-PROTEÍNOVÝ NÁPOJ

Aby sme vám pomohli optimalizovať výkon, vyvinuli sme jedinečnú sacharidovo-proteínovú zmes, ktorá vášmu telu dodá kľúčové živiny počas dlhodobého intenzívneho cvičenia**. Herbalife24® Prolong je obohatený o vitamíny C, B1, B3, B6 a B12. Prolong možno jednoducho zmiešať s vodou a pripraviť si tak osviežujúci vysokovýkonný nápoj s citrusovou príchuťou. Herbalife24® Prolong je ideálny produkt, ktorý podporí váš každodenný tréning a pomôže vám podať čo najlepší výkon. 

Herbalife24 Rebuild Strength - regenerácia po silovom tréningu

H24® REBUILD STRENGTH – ZOTAVENIE PO SILOVOM TRÉNINGU

Po intenzívnom silovom tréningu si potrebujete oddýchnuť vy aj vaše svaly. Na podporu regenerácie je nevyhnutné po tréningu konzumovať bielkoviny a sacharidy**. Herbalife24® Rebuild Strength je lahodný koktail s čokoládovou príchuťou, ktorý poskytuje 25 gramov bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty po tréningu. Optimalizujte svoju regeneráciu s Herbalife24® Rebuild Strength.

Herbalife24 Rebuild Endurance - zotavte sa po vytrvalostnom tréningu

H24® REBUILD ENDURANCE - ZOTAVENIE PO VYTRVALOSTNOM TRÉNINGU

Účinný plán regeneračnej výživy obsahuje vyvážený pomer hydratácie, bielkovín a sacharidov**. Na podporu regenerácie po tréningu sme pripravili sacharidovo-proteínový nápoj pre športovcov s kľúčovými vitamínmi a minerálmi. Herbalife24® Rebuild Endurance obsahuje jedinečnú zmes vitamínov C, E, B1, B2 a železa, vďaka čomu je skvelým regeneračným nápojom pre vytrvalostné športy a po aeróbnom cvičení.

Herbalife24 - rada športovej výživy formulovaná pre výkon

RECEPTÚRA NA DOSIAHNUTIE VÝKONU. VEDECKY PODLOŽENÉ.

Posuňte svoju kondičnú prípravu, výkonnosť a regeneráciu na vyššiu úroveň s Herbalife24®. Náš 24-hodinový rad športovej výživy je určený pre každodenných športovcov, špičkových športovcov, ako aj tých, ktorí sa usilujú o čo najlepšie výkony. Každý výrobok bol odborne vyvinutý a podporený vedecky podloženým výskumom. Všetky produkty Herbalife24® sú zložené z vysokokvalitných ingrediencií a prísne testované, aby bolo garantované, že spĺňajú a prekračujú priemyselné štandardy.

Herbalife24 - rada výživy s certifikáciou Informed Sport

Vyvinuté v laboratóriu. Overené v teréne

Všetky produkty Herbalife24® sú plne testované na prítomnosť zakázaných látok nezávislou treťou stranou. Program zaistenia kvality Informed Sport potvrdzuje, že šarža vzorku, do ktorej tento výrobok spadá, bola testovaná na zakázané látky špičkovým športovým antidopingovým laboratóriom LGC. Náš rad Herbalife24® predstavuje účinný plán športovej výživy – zaisťuje hydratáciu, poskytuje bielkoviny, sacharidy a kľúčové vitamíny a minerály. Náš rad športovej výživy si môžete prispôsobiť svojím špecifickým tréningovým potrebám. Trénujte ako športovec s nekompromisnou športovou výživou.

Herbalife24 - športová výživa pre každodenného športovca

100% sebaistota súťažiť

Produkty Herbalife24® sa pravidelne testujú a kontrolujú, aby spĺňali celý rad podrobných špecifikácií, ktoré zaručujú stabilitu výrobku a zhodu všetkých zložiek s údajmi na etikete. Naším záväzkom je zaistiť, aby športovci, tréneri a koučovia mohli našim výrobkom dôverovať. Maximalizujte svoj výkon a regeneráciu so 100% dôverou vo svoju výživu.

  

Často kladené otázky (FAQ)

O1: Ako zostaviť účinný plán športovej výživy?

Keď premýšľate o najúčinnejších produktoch pre športovcov, ktoré môžete používať pri tréningu, je užitočné rozmýšľať o nich v troch fázach: pred cvičením, počas cvičenia a po cvičení.

  • Príprava tela na každodenné cvičenie je rovnako dôležitá ako dobitie energie po tréningu. Výživa pred tréningom by sa mala zamerať na hydratáciu a dodanie energie vášmu telu**.
  • Počas cvičenia si budete chcieť udržať zvýšenú hladinu energie a zároveň zostať hydratovaní a plní energie**. Náš sacharidovo-proteínový nápoj Herbalife 24® Prolong obsahuje pridané vitamíny a je ideálny na používanie počas dlhodobého intenzívneho cvičenia. CR7 Drive je športový nápoj vyvinutý v spolupráci s Cristianom Ronaldom a je určený na udržanie vytrvalostného výkonu*, pomáha doplniť energiu pri náročnom tréningu* a zvyšuje hydratáciu*.
  • Po intenzívnom tréningu alebo cvičení si potrebujete oddýchnuť vy aj vaše svaly. Účinný regeneračný výživový plán obsahuje vyvážený pomer hydratácie, bielkovín a sacharidov. Objavte naše proteínové koktaily Herbalife 24® Rebuild Endurance, Rebuild Strength, proteínové tyčinky a multivitamínové doplnky stravy navrhnuté tak, aby vám pomohli zotaviť sa po tréningu a ponúkli vám nutričnú podporu. Proteíny prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty.

 

O2: Ako sa športová výživa líši od bežnej výživy?

Často panuje mylná predstava, že športová výživa je určená iba pre profesionálnych športovcov. Je pravda, že športovci tvrdo trénujú a ich nároky na výživu sú veľmi vysoké, ale športová výživa je založená na pevných všeobecných základoch výživy, ktoré možno aplikovať na každého, kto sa pravidelne venuje aktívnemu životu.

Všeobecná výživa vyžaduje konzumáciu určitého počtu kalórií a základných živín na udržanie životne dôležitých telesných funkcií, ktoré sú určené jedinečnými výživovými a kondičnými cieľmi danej osoby.

Takisto vyvážený plán športovej výživy – poskytujúcej stravu, tekutiny a doplnky stravy podľa potreby – podporuje predovšetkým optimálne zdravie a zároveň dodáva energiu pre fyzickú aktivitu, podporuje regeneráciu a optimalizuje tréningovú adaptáciu a výkonnosť*****.

  • Zaistiť, aby kalórie obsahovali správne množstvo makroživín: bielkovín, sacharidov a tukov.
  • Zaistiť správnu hydratáciu – tá je pre správne fungovanie organizmu kľúčová. Pri konzumácii energetických nápojov sledujte denný príjem kofeínu****.

O3: Čo sú to produkty športovej výživy?

Výživa a dobrý fitness plán idú ruku v ruke. Či už s fitness ešte len začínate, alebo ste pravidelným návštevníkom posilňovne alebo výkonnostným športovcom, potrebujete optimálnu výživu, ktorá vás vždy podporí. Náš športový rad Herbalife 24® ponúka produkty, ktoré potrebujete na prípravu, tréning a regeneráciu. Tento rad možno prispôsobiť na základe vášho konkrétneho tréningového plánu. Posuňte tréning, výkon a regeneráciu na vyššiu úroveň s naším radom športovej výživy 24 hodín denne. Zaručujeme, že každý výrobok z každej šarže je preverený na prítomnosť zakázaných látok nezávislou treťou stranou. Pre vašu istotu možno výrobky sledovať pomocou čísla šarže uvedeného na výrobku a kontrolovať na adrese www.informed-sport.com.

 

O4: Kedy by som mal používať doplnky športovej výživy?

Dôležité nie je len to, aké produkty športovej výživy používate, ale aj kedy ich používate. V závislosti od vašich vlastných výživových a kondičných cieľov môže váš tréningový režim vyžadovať určité typy doplnkov športovej výživy pred tréningom, počas tréningu alebo po tréningu**. Náš športový rad Herbalife24® poskytuje výživovú podporu pre športovcov, ktorí športujú 24 hodín denne™. Je navrhnutý tak, aby ste si ho mohli prispôsobiť na základe svojich športových, tréningových, výkonnostných a regeneračných potrieb***.

 

O5: Kde si môžem kúpiť produkty športovej výživy na Slovensku?

Produkty Herbalife24® sa predávajú výhradne prostredníctvom siete nezávislých distribútorov. Produkty Herbalife24® si môžete zakúpiť tak, že sa spojíte s niektorým z našich nezávislých distribútorov (nezávislého distribútora v svojej oblasti nájdete pomocou formulára).

 

*Roztoky sacharidov a elektrolytov prispievajú k udržaniu vytrvalostného výkonu počas dlhodobého cvičenia. Roztoky sacharidov a elektrolytov zvyšujú absorpciu vody počas fyzickej záťaže.

**Kerksick et al. J Int Soc Sports Nutr. 2018;15(1):38. Kerksick et al. J Int Soc Sports Nutr. 2017;14:33.

***Kim et al., Eur J Clin Nutr. 2007; 61(4): 536-541; Messaoudi et al., Eur J Clin Nutr. 2005; 44(2): 128-132; Miclo et al., FASEB J, 2001; 15(10): 1780-1782

**** Odporúča sa neprekračovať denný príjem 400 mg kofeínu zo všetkých zdrojov (200 mg pre tehotné alebo dojčiace ženy). EFSA NDA Panel, 2015. EFSA Journal 2015; 13( 5):4102, 120 pp.

*****Thomas et al. J Acad Nutr Diet. 2016;116(3):501-528.