Táto webová stránka a jej obsah boli vyvinuté a sprístupnené výhradne za účelom poskytovania vzdelávacích informácií a nesmie sa s nimi nakladať ani sa s nimi nesmie nakladať ako s marketingovým materiálom. Vyhlásenia uvedené na webovej stránke neboli hodnotené žiadnym regulačným orgánom. Informácie o výhodách sú špecificky spojené s publikovanými vedeckými dôkazmi a výskumom. Obsah tejto webovej stránky nesmie byť prepojený, kopírovaný, reprodukovaný alebo inak distribuovaný, či už ako celok alebo čiastočne. Na základe obsahu by sa nemali podnikať žiadne kroky. 

Ajedrez sobre mesa

NEUMENTIX™

Neumentix™ obsahuje jedinečnú kombináciu polyfenolov z prírodných zdrojov vrátane kyseliny rozmarínovej. Polyfenoly Neumentix™ boli klinicky testované na zlepšenie kognitívnej a mentálnej výkonnosti tým, že podporujú sústredenie, koncentráciu, reakčný čas a pracovnú pamäť bez narušenia spánku.

 

Ďalšie informácie o zdraví mozgu a tipy, ako si udržať zdravú myseľ, nájdete na adrese mind-wellnesshub.com/sk.

Výťažky zo zeleného čaju, grepu, hrozna, čiernej mrkvy aguarany

FIIT-NS™

Fiit-NS™ je zmes polyfenolov, ktoré sa získavajú z ovocia a zeleniny. Štúdie preukázali, že táto zmes môže pomôcť s redukciou brušnej tukovej hmoty a zmenšením obvodu pásu a ďalej môže mať pozitívny vplyv na kvalitu života spojenú so zdravím a zároveň znižovať pocit únavy a vyčerpania.

Vonkajšia joga

EPICOR®

Na rozdiel od iných vitamínových doplnkov alebo zložiek je EpiCor® založený na nespracovaných surovinách a bolo klinicky preukázané, že podporuje budovať silný imunitný systém. Pri každodennom užívaní, doplnok EpiCor® pomáha ľuďom dosiahnuť zdravší životný štýl, pretože podporuje zdravú imunitu a správnu funkciu nosových dutín a tiež môže podporiť črevnú mikroflóru.

Potraviny podporujúce zdravie čriev

PREBIOTIKÁ A PROBIOTIKÁ

Kľúčom k prevencii mnohých zdravotných problémov je udržiavať zdravé črevá. Preto je pre nás zásadné, aby sme jedli potraviny a doplnky, ktoré slúžia ako potrava pre naše „priateľské baktérie“, a taktiež dostatok vlákniny. Dodaním oboch týchto zložiek zvyšujeme množstvo dobrých baktérií v našich črevách a zároveň sa chránime pred zažívacími problémami, stresom, slabou imunitou, problémami so spánkom a poruchami nálad.