Kontaktujte nás

Hľadáte odpoveď na vaše otázky alebo potrebujete poradiť?

Podporu máte vždy na dosah. Ak sa chcete dozvedieť viac o Herbalife, prosím:

Pýtajte sa vášho nezávislého Člena Herbalife Nutrition

  • Ak chcete získať informácie o produktoch alebo máte záujem o príležitosť Herbalife k podnikaniu, odporúčame vám kontaktovať distribútora Herbalife z vášho okolia. Váš distribútor je tu preto, aby vám zodpovedal všetky vaše otázky a poskytol odborné rady a podporu. Stačí zdvihnúť telefón a vytočiť telefónne číslo.

Volajte Herbalife Nutrition

  • Zavolajte nám, prosím, na číslo +421 221 020 790.
    Sme vám k dispozícii od pondelka do piatku v čase od 08.30 do 16.00

Elektronická pošta ... a prečo tento spôsob komunikácie nepreferujeme

  • Vaša spokojnosť je pre Herbalife všetkým a preto chceme mať istotu, že vždy získate presné informácie. Odpovede prostredníctvom elektronickej pošty môžu byť často krátke, neuspokojivé, či nekompletné. Preto dávame prednosť účelným a zmysluplným zákazníckym službám, najlepšie osobnému rozhovoru s centrálou Herbalife alebo s distribútorom Herbalife vo vašom mieste bydliska.

Máte záujem o Herbalife Nutrition a chcete sa dozvedieť viac?

Herbalife všetkým ponúka príležitosť dosiahnuť optimálny, aktívny životný štýl. Ak sa chcete dozvedieť viac, kontaktujte nás, prosím, na uvedených kontaktoch a my vás spojíme s distribútorom vo vašom mieste bydliska.Nezávislý distribútor Herbalife vám zodpovie vaše otázky, pomôže vám dozvedieť sa všetko o výrobkoch a spoločnosti a tiež vám pomôže vytvoriť program vyhovujúci vašim osobným potrebám.

Či je vaším cieľom regulovať váhu alebo zvýšiť hladinu energie, váš osobný distribútor Herbalife vám pomôže vytvoriť program zodpovedajúci vašim požiadavkám. Je tu preto, aby vám zodpovedal všetky vaše otázky, dodal vám motiváciu a povzbudenie a oslávil s vami dosiahnutý úspech.

Ak chcete získať viac informácií o jedinečnej príležitosti a výrobkoch Herbalife, pošlite nám vaše kontaktné údaje, čoskoro sa s vami spojí nezávislý distribútor Herbalife vo vašom mieste bydliska.

Fakturačná adresa:

Herbalife Slovakia s.r.o.
Karadžičova 8/A
821 08 Bratislava
IČO: 47742445

NEBOJTE SA OZVAŤ

Ak máte nejaké otázky alebo obavy, prípadne viete o niečom, čo je možno v rozpore s našimi princípmi, kódexom, zásadami alebo zákonom, okamžite nám to nahláste. 

Ktokoľvek vrátane našich obchodných partnerov, zástupcov tretích strán, dodávateľov a zmluvných partnerov nás môže kedykoľvek kontaktovať, ak má vedomosť alebo podozrenie na neetické správanie.

Navštívte adresu IntegrityLine.Herbalife.com a nahláste svoje obavy alebo nám položte otázky týkajúce sa etického správania v spoločnosti Herbalife. 

Nech už svoje obavy vyjadríte akokoľvek, vaše hlásenie budeme brať vážne. Vaše obavy môžete nahlasovať 24 hodín denne, 7 dní v týždni bez obáv z následkov. 

„Vždy robíme to, čo je správne.“ Nejde len o to, čo robíme, ale aj kto sme.