zdravá ranajková smoothie miska s banánmi a jahodami.

DOSIAHNITE SVOJU VYTÚŽENÚ VÁHU

Cíťte sa lepšie, vyzerajte lepšie a žite lepšie s našou radou riešení zdravej hmotnosti. Naše produkty na chudnutie a reguláciu hmotnosti sú podložené vedou a sú prispôsobené tak, aby vám pomohli dosiahnuť vaše ciele.

herbalife nutrition formula 1 koktail s rôznymi príchutami

VYVÁŽENÉ JEDLO

Rad Herbalife Nutrition Formula 1 ponúka výber produktov nahrádzajúcich jedlo na kontrolu hmotnosti a zdravú výživu. Všetky koktaily Formula 1 sú vyrobené zo 100% vegánskych surovín a naše tyčinky Express sú vhodné pre vegetariánov. Formula 1 poskytuje vysoko kvalitné rastlinné bielkoviny a všetky kľúčové mikro a makroživiny, ktoré vaše telo potrebuje vo vyváženom jedle. Je to pohodlná a zdravá alternatíva na vysoko kalorické raňajky, obed alebo večeru.

proteínové obcerstvenie a tycinky herbalife nutrition zobrazené na bielom stole.

PROTEÍNOVÉ DESIATY

Naše desiaty s vysokým obsahom bielkovín sú skvelý spôsob, ako obmedziť vaše chute a zároveň udržiavať vaše telo doplnené bielkovinami a energiou. Či už hľadáte výživné občerstvenie dopoludnia alebo popoludní, alebo rýchly snack na cesty, naša ponuka tyčiniek a iného občerstvenia vám pomôže dosiahnuť vaše výživové ciele a udržať vás na ceste za vašim plánom zdravého stravovania.

herbalife nutrition osviežujúci pohár nápoja s aloe s citrónom a mätou.

NÍZKOKALORICKÉ NÁPOJE

Zostaňte hydratovaní a udržujte si prehľad o svojom pláne chudnutia s našou radou lahodných a osviežujúcich nízkokalorických nápojov. Od kofeínového čaju až po Aloe koncentrát plný aloe vera - naše výrobky sú vyvinuté tak, aby podporovali stravu s kontrolovaným príjmom kalórií.