START YOUR BUSINESS TODAY

clen herbalife nutrition pracujúci doma na notebooku.

ZAČNITE PODNIKAŤ UŽ DNES

Vybudujte si vlastné podnikanie s Herbalife Nutrition - jednou z popredných svetových značiek priameho predaja. Začnite dnes - využite náš osvedčený úspech ako lídra v odbore a desaťročia skúseností a položte základy svojho vlastného podnikania.

Our Products Solution

STAŇTE SA SVOJIM VLASTNÝM PÁNOM

Pracujte kdekoľvek sa rozhodnete. Ak sa preukáže, že flexibilita má obrovský pozitívny vplyv na rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom, tak táto príležitosť by mohla byť práve to, čo potrebujete. Zostavte svoj tím a vybudujte podnik, ktorý zapadá do vášho životného štýlu.

herbalife nutrition formula 1 koktail so znakom zlatého štandardu.

ZÁRUKA ZLATÉHO ŠTANDARDU

Náš záväzok voči Zlatému štandardu je nastavený tak, aby vám pomohol rásť. Znamená to, že s nami je práca ľahká, plne transparentná a schopná ponúknuť vynikajúce podmienky na podporu vašich obchodných cieľov.

Green Tick

Nízke počiatočné náklady:
Žiadna minimálna hodnota objednávky alebo požiadavka na nákup akýchkoľvek predajných alebo obchodných nástrojov.

Green Tick

Záruka vrátenia peňazí:
100% refundácia za Členský balíček Herbalife, ak je Členstvo z akýchkoľvek dôvodov zrušené do 90 dní.
 

Green Tick

Informácie o podnikateľskej príležitosti vopred:
Jasné a presné obchodné informácie o vašom potenciálnom príjme.

Green Tick

Záruka vrátenia peňazí za produkty:
100% vrátenie peňazí za všetky nepredané produkty zakúpené do 12 mesiacov v prípade zrušeného Členstva.

    

muž a žena sa rozprávajú a smejú v nutricnom klube.

BUĎTE SÚČASŤOU NAŠEJ KOMUNITY

Podeľte sa o svoju vášeň s miliónmi rovnako zmýšľajúcich nadšencov výživy po celom svete. Profitujte z odoborných školení, podpory a prístupu k produktom, ktoré vyvinuli poprední vedci v oblasti výživy. Naše produkty nie sú k dispozícii v obchodoch alebo supermarketoch - predávajú sa výlučne prostredníctvom siete nezávislých Členov výživy Herbalife Nutrition.

inhalt des herbalife nutrition start-pakets

ČLENSKÝ BALÍČEK HERBALIFE NUTRITION

Zaregistrujte sa, začnite podnikať a objednajte si členský balíček, ktorý vám poskytne základné nástroje a školenia, ktoré vás naštartujú.

Green Tick

Herbalife Nutrition taška cez rameno 

Green Tick

Herbalife Nutrition Produktová brožúra 

Green Tick

Formula 1 Vyvážené jedlo s vanilkovo-smotanovou príchuťou

Green Tick

Herbalife Nutrition pin 

Green Tick

Herbalife Nutrition Shaker 

Green Tick

Tlačené marketingové materiály na podporu vášho podnikania

Green Tick

Herbalife Nutrition odmerka

  

tréner výživy poskytujúci rady svojim zákazníkom vonku.

BOJUJTE ZA TO, ČO VÁS BAVÍ

Buďte trénerom, mentorom a priateľom. Pomôžte zákazníkom porušiť staré zvyky, vylepšiť ich výživu a žiť zdravšie a aktívnejšie. Jedinečným aspektom Herbalife je hodnota, ktorú zákazníci kladú na svojho poradcu. Pripojte sa k našej komunite ešte dnes a urobte zmenu.

  

Otázky a odpovede

O: Koľko času budem musieť investovať do podnikania?

Vy rozhodujete, koľko času a úsilia investovať do podnikateľskej príležitosti, ktorú vám ponúka Herbalife Nutrition. Či už chcete venovať 40 alebo 4 hodiny týždenne - alebo vôbec žiadny čas - je úplne na vás.

O: Koľko zarobím?

To je na vás ... ale vždy si stanovte realistické očakávania. Či už sa rozhodnete pracovať na čiastočný alebo plný úväzok, o vašich výsledkoch rozhodne množstvo hodín, energie a odhodlania, ktoré ste vložili do svojho podnikania. Predtým, ako sa rozhodnete, prečítajte si naše Vyhlásenie o hrubej priemernej odmene Člena Herbalife.

O: Aké sú hlavné výhody?

1. Flexibilita
Rozhodnite sa pre svoj pracovný čas, nech ste kdekoľvek - podnikateľská príležitosť, ktorá zapadá do vášho života.

2. Kvalita
Ponúkame vám najlepšie produkty podporené vedou a používané miliónmi zákazníkov každý deň.

3. Komunita
Keď sa pripojíte k podnikateľskej príležitosti Herbalife Nutrition, pripojíte sa k zavedenej globálnej komunite - získajte podporu a rady a budete súčasťou rodiny Herbalife Nutrition.

4. Odmeny
Získajte bezplatný prístup do nášho členského systému. Nájdete tam ponuky a zľavy a všetky najnovšie vzdelávacie a školiace materiály, ktoré vám pomôžu podporiť vaše znalosti o produktoch a výžive.


O: Ako sa môžem dozvedieť o výžive?

Keď sa stanete nezávislým Členom Herbalife Nutrition, získate prístup ku komplexným vzdelávacím a školiacim nástrojom, ktoré vám pomôžu dozvedieť sa viac o výžive, blahobyte, technikách predaja a oveľa viac.

O: Môžem zrušiť Členstvo, ak sa mi to nepáči?

Rozbehnite svoje podnikanie podľa svojich počiatočných nákladov - to všetko je súčasťou nášho záväzku voči Zlatým štandardom voči Členom. Ak podnikateľská príležitosť Herbalife Nutrition nie je pre vás, môžete svoje Členstvo zrušiť počas prvých 12 mesiacov.

O: Prečo by som sa mal pridať?

Naučíte sa viac

Získajte prístup k poznatkom a exkluzívnym udalostiam na podporu svojho vzdelávania a odbornej prípravy v oblasti našich produktov a všeobecnej výživy.

Možnosť zárobku

Prispôsobte to tak, aby podnikanie vyhovovalo vášmu životu, pomáhajte ostatným a robte niečo, čo máte radi. Využite vynikajúce príležitosti prvého alebo druhého príjmu s jednou z popredných svetových značiek priameho predaja.

Q: Ako môžem začať?

0. Vyplňte online formulár.