Rada Herbalife SKIN - botanická starostlivosť o pleť pre každodenné použitie

RASTLINNÁ STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ S OVERENÝMI VÝSLEDKAMI

Herbalife SKIN spája receptúru, kvalitu a overené výsledky v komplexnom rade starostlivosti o pleť. Inteligentná vonkajšia výživa, ktorá udržiava vašu pleť sviežu a omladenú. Naše výrobky bez pridaných parabénov a sulfátov obsahujú rastlinné látky a vitamíny, ktoré zlepšujú vzhľad pleti. Vďaka prísadám, ako je Aloe Vera, vitamíny C, E a B3, podporuje náš klinicky testovaný rad Herbalife SKIN jemnejšiu, hladšiu a žiarivejšiu pleť.* 

Herbalife SKIN Collagen Skin Booster - nápoj krásy s osvedčenými výsledkami

COLLAGEN SKIN BOOSTER – KOLAGÉN PRE ZDRAVO VYZERAJÚCU PLEŤ

Prepojenie vedy a chuti. Odborne sme vyvinuli Collagen Skin Booster – kolagén s preukázateľnými výsledkami. Collagen Skin Booster obsahuje Verisol® P, o ktorom bolo vedecky preukázané, že redukuje očné vrásky a zlepšuje pružnosť pokožky už za 4 týždne. Collagen Skin Booster s vysokým obsahom kľúčových vitamínov a minerálov je určený ako doplnok každodennej starostlivosti o pleť. Rovnako dôležitá je aj chuť a my sme pri vývoji tohto kolagénového prášku nič neponechali na náhodu. Vychutnajte si Collagen Skin Booster s osviežujúcou jahodovo-citrónovou príchuťou.

DOKONALÁ STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ V 5 KROKOCH

 1.  ČISTENIE

  Najskôr to najdôležitejšie – 1.krok v starostlivosti o pleť je jej čistenie. Čistiace prípravky na tvár odstraňujú prebytočné mastnoty, nečistoty a make-up pred tonizáciou a hydratáciou. Herbalife SKIN ponúka všestranný rad čistiacich produktov s rastlinným zložením a hĺbkovo čistiacimi zložkami, ktoré sú vhodné pre všetky typy pleti. Vyberajte si medzi produktmi, ako je upokojujúci čistiaci prípravok s aloe, rozjasňujúci čistiaci prípravok s citrusmi, ovocný peeling Instant Reveal a čistiaca ílová maska s mätou.

 2. TONIZÁCIA

  Používanie tonika po čistení pleti je najlepšie stráženým tajomstvom v starostlivosti o pleť. Tonizácia pomáha hydratovať a osviežiť mdlo vyzerajúcu pleť a zároveň ju pripravuje na lepšie vstrebávanie séra. Povzbudzujúce bylinkové tonikum je celkom bez alkoholu a obsahuje Aloe Vera a vitamíny B3, C a E.

 3. OŠETRENIE

  Ďalším krokom v starostlivosti o pleť je zmiernenie jemných vrások** a zlepšenie hebkosti pleti.*** Na to môžete použiť sérum s vysokou koncentráciou účinných látok. Pripravili sme zloženie séra proti vráskam s vitamínom B3, antioxidačnými vitamínmi C a E, Aloe Vera a extraktom zo semien gaštanu. Naše ľahké sérum sa rýchlo vstrebáva a napomáha viditeľnému zlepšeniu žiarivosti a lesku.***

 4. ZAMERANIE

  Pokožka okolo očí je veľmi jemná a citlivá a môže byť náchylná na vysušenie. V tomto kroku venujete zvýšenú starostlivosť tomu, aby bola pokožka pod očami riadne vyživovaná. Na to budú vhodné očné krémy a gély. Produkty starostlivosti o okolie očí Herbalife SKIN – spevňujúci očný gél a hydratačný očný krém – obsahujú Aloe Vera, výťažok z uhorky a vitamíny, ktoré pomáhajú zlepšiť celkový vzhľad okolia očí.*

 5. HYDRATÁCIA
  Používanie hydratačného krému je nesmierne dôležité, pretože vďaka nemu je vaša pleť žiarivejšia, jemnejšia a hladšia.*** Používaním denného hydratačného krému udržiavate svoju pleť sviežu a hydratovanú po celý deň. Pri večernej starostlivosti o pleť je potrebné používať výživný nočný krém, ktorý v noci dodáva pleti potrebnú hydratáciu. Ak chcete svoju pleť chrániť pred širokým spektrom UVA/UVB žiarenia, zaraďte do svojej každodennej starostlivosti o pleť hydratačný krém s SPF 30.

Rada Herbalife SKIN - produkty pre starostlivosť o pleť s obsahom kľúčových vitamínov

NAŠA FILOZOFIA STAROSTLIVOSTI O PLEŤ

Doprajte svojej pleti výživu, ktorú si zaslúži. Všetky produkty Herbalife SKIN obsahujú rastlinné zložky, silné antioxidanty a kľúčové vitamíny a minerály. Žiadne produkty vonkajšej výživy z radu Herbalife SKIN neobsahujú parabény a sulfáty. Odborná a vysokokvalitná výživa je základom všetkého, čo robíme.

Rada Herbalife SKIN - starostlivosť o pleť - jednoducho

NAŠA RASTLINNÁ RECEPTÚRA STAROSTLIVOSTI O PLEŤ

Jednoduchá starostlivosť o pleť. Rad Herbalife SKIN sme vytvorili pomocou jedinečnej zmesi hydratačných rastlinných látok, antioxidačných vitamínov a kľúčových minerálov. Všetky naše pleťové krémy, séra, gély a hydratačné krémy sú klinicky testované a je preukázané, že vám pomôžu dosiahnuť optimálne výsledky, najmä jemnejšiu, hladšiu a žiarivejšiu pleť.***

Herbalife SKIN 7denný výsledkový balíček

OVERENÁ RECEPTÚRA S ORIENTÁCIOU NA VÝSLEDOK

Náš rad produktov Herbalife SKIN je navrhnutý a vyvinutý tak, aby prinášal rýchle a viditeľné výsledky už za 7 dní.* Testujeme, znovu testujeme a potom opäť testujeme, aby sme sa ubezpečili, že naše produkty sú vyvinuté tak, aby vám pomohli dosiahnuť pozoruhodné zlepšenie jemnosti, hladkosti, žiarivosti a jasu pleti už za 7 dní.***

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ)

O1: Ako poznám, že mám normálnu až suchú pleť?

Na normálnej až suchej pleti sa objavujú miesta s odlupujúcimi sa kožnými bunkami, povrch pleti je matný a jemné vrásky sú viditeľnejšie, najmä v okolí očí a nad perami. Nešetrné čistenie, chladné počasie, horúco v miestnosti a suché podnebie spôsobujú, že je vaša pleť napätá a citlivá. Ľudia s normálnou až suchou pleťou sú našťastie zvyčajne bez škvŕn a vyrážok. Pre normálnu až suchú pleť zaraďte do svojej každodennej starostlivosti upokojujúci čistiaci prípravok s aloe Herbalife SKIN.

 

O2: Ako poznám, že mám normálnu až mastnú pleť?

Normálna až mastná pleť je lesklá, najmä v oblasti T-zóny (nos, brada a čelo). V týchto oblastiach je viac mazových žliaz než v iných častiach tváre, a preto sú o niečo mastnejšie a častejšie praskajú. Póry môžu byť viditeľnejšie, škvrny zreteľnejšie a tvár môže byť citlivá na nešetrné čistiace prostriedky a vysušujúce alkoholy. Pre normálnu až mastnú pleť používajte rozjasňujúci čistiaci prípravok s citrusmi Herbalife SKIN.

 

O3: Je potrebné používať hydratačný krém, ak mám mastnú pleť?

Jedným slovom áno! Aby vaša pokožka fungovala čo najlepšie, musí mať dostatok vlhkosti. Aj tá najmastnejšia pleť môže mať nízku vlhkosť. Bez ohľadu na typ pleti je hydratácia základným krokom pre zdravú pleť a mala by sa vykonávať každé ráno a každý večer pred spaním. Rad Herbalife SKIN obsahuje rozjasňujúci čistiaci prípravok s citrusmi určený pre normálnu až mastnú pleť.

 

O4: Kedy mám používať sérum? Je lepšie ho nanášať pred alebo po aplikácii nočného krému alebo denného mlieka?

Sérum sa vždy nanáša PRED hydratačným krémom. Séra majú všeobecne ľahšiu textúru a konzistenciu. Ich zloženie je také, aby sa zložky dostali hlbšie do pokožky, než kam sa dostane väčšina hydratačných prípravkov. Preto je veľmi dôležité nanášať sérum ako prvé a až potom nočný alebo denný krém. Nezabudnite si pred aplikáciou séra vždy vyčistiť a tonizovať pleť, aby ste dosiahli maximálne výsledky.

 

O5: Prečo je dôležité používať nočný krém?

Kožné bunky sa obnovujú rýchlejšie než iné bunky v tele. Najviac buniek sa rozmnožuje počas spánku. Vtedy vaše telo napravuje škody, ktoré vznikli počas dňa. Pretože sa v tom čase tvoria nové bunky, je potrebné používať nočný krém obohatený o vitamíny a živiny, ktoré uľahčujú zdravú obnovu buniek. Náš rad Herbalife SKIN obsahuje nočný krém bohatý na antioxidanty pre všetky typy pleti, ktorý pomáha bojovať proti príznakom starnutia.

 

O6: Môžem používať očný gél a očný krém súčasne?

Každý výrobok bol vyvinutý pre konkrétnu funkciu starostlivosti o pleť. Očný gél pomáha spevniť pokožku okolo očí, zatiaľ čo očný krém prináša potrebnú hydratáciu a pomáha zmierniť výskyt jemných liniek a vrások. Na dosiahnutie maximálneho účinku je najlepšie dodržiavať denný a nočný režim, čo znamená očný gél ráno a očný krém na noc. Ak sa však rozhodnete používať oba prípravky, naneste najskôr očný gél, počkajte asi minútu, kým nezaschne, a potom naneste očný krém.

 

O7: Aký je rozdiel medzi očným gélom a očným krémom?

Očný gél sa zvyčajne používa počas dňa, aby pomohol oživiť oblasť pod očami, príjemne ju schladil, osviežil a dodal jemnej pleti energiu. Spevňujúci očný gél Herbalife SKIN pomáha zvyšovať pružnosť pokožky. Očný krém možno používať cez deň aj v noci, ale zvyčajne sa aplikuje pred spaním. Očné krémy majú bohatšiu textúru než očný gél a poskytujú očnému okoliu dodatočnú hydratáciu a vitamíny. Vyskúšajte spevňujúci očný gél a hydratačný očný krém Herbalife SKIN, ktorými dosiahnete skvelé výsledky.

O8: Prečo musím používať peeling?

Pleť každého človeka sa prirodzene odlupuje. V skutočnosti každú minútu stratíme asi milión čiastočiek kožných buniek. Používanie exfoliačného peelingu tomuto procesu napomáha. Pokožka tínedžerov sa kompletne regeneruje približne každých 14 dní. Po dosiahnutí veku 40 rokov sa tento čas môže predĺžiť na 30-40 dní, čo vedie k suchej, popolavej alebo škvrnitej pokožke. Správna exfoliácia skracuje čas, po ktorý bunky zostávajú na povrchu. Peelingové čiastočky odlúpnu suché, odumreté bunky a umožnia novým kožným bunkám prejsť na povrch, vďaka čomu získame zdravšiu a živšiu pleť. Ovocný peeling Instant Reveal Herbalife SKIN obsahuje semienka čučoriedok na exfoliáciu, ktoré vyhladzujú pleť a dodávajú jej potrebný lesk.

 

O9: Prečo je dobré používať masku?

Masky zaistia rýchle čistenie, tonizáciu a hydratáciu v jednom kroku. Dodávajú pleti vlhkosť alebo absorbujú oleje z pleti a pomáhajú zdokonaľovať vzhľad pórov, rozpúšťať nečistoty a tonizovať pleť. Výsledkom je jemná a hladká pleť so zlepšenou štruktúrou a tónom. Po maske je dobré vždy použiť hydratačný krém alebo nočný krém, ktorý pomáha udržiavať zdravú rovnováhu vlhkosti.

 

O10: Ak sa rozhodnem použiť masku a peeling v rovnaký deň, čo mám urobiť ako prvé?

Odporúčame najskôr vykonať peeling pokožky. Nemá zmysel plytvať dobrou maskou na odumreté kožné bunky. Keď najskôr vykonáte peeling, nanesiete masku na peknú, čerstvú tvár. Maska tak môže poskytnúť svoje výhody bez toho, že by bol proces akokoľvek narušený odumretými alebo odumierajúcimi kožnými bunkami.

 

O11: Kde si môžem kúpiť produkty starostlivosti o pleť Herbalife SKIN na Slovensku?

Produkty Herbalife SKIN sa predávajú výhradne prostredníctvom siete nezávislých distributérov. Produkty Herbalife SKIN si môžete zakúpiť tak, že sa spojíte s niektorým z našich nezávislých distributérov (nezávislého distributéra vo svojej oblasti nájdete pomocou formulára).

 

O12: Za ako dlho uvidím výsledky?

Naše produkty Herbalife SKIN sú dermatologicky testované a je o nich klinicky preukázané, že prinášajú rýchle a viditeľné výsledky už za 7 dní*. Už len za 7 dní** sa redukuje výskyt jemných liniek a vrások, pleť sa pozoruhodne zlepšuje, stáva sa jemnejšou, hladšou, žiarivejšou, lesklejšou a jasnejšou***.

 

O13: Sú produkty Herbalife SKIN vegánske a nie sú testované na zvieratách?

Produkty Herbalife SKIN nie sú testované na zvieratách. Všetky produkty Herbalife SKIN sú vyvinuté v súlade s predpismi EÚ, ktoré zakazujú testovanie kozmetiky na zvieratách. Okrem toho žiadny z výrobkov vonkajšej výživy Herbalife SKIN neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

 

*Výsledky sa vzťahujú na sérum proti vráskam, vyživujúci nočný krém, denný rozjasňujúci hydratačný krém, hydratačný krém s SPF 30, hydratačný očný krém a spevňujúci očný gél.

**Testované na 30 subjektoch: meranie drsnosti kože pomocou Visioscanu v intervaloch 0, 7 a 42 dní.

***Testované na 30 subjektoch: jemnosť, hebkosť, oslnivosť, jas a žiarivosť merané profesionálnou vizuálnou analýzou v intervaloch 2, 4 a 7 dní.